Wczytywanie...

Sprzedaż bez konta na Amazon

Jednym kliknięciem” to nie tylko książka opisująca sukces Jeffa Bezosa ale również tyle dzieli Ciebie od zaoferowania swoich produktów na Amazonie.

Już od dziś nasi specjaliści mogą zająć się sprzedażą Twoich produktów bez względu na to z jakiej branży produkty masz w swojej ofercie.

jak wiemy z doświadczenia gdy sprzedaje się swoje produkty tylko w tak zwanym “handlu dystrybucyjnym“, gdzie opieramy się tylko na odbiorców hurtowych naszych produktów nie możemy, a nawet nie powinno się wchodzić w sprzedaż bezpośrednia do klienta detalicznego szczególnie na Amazonie. Ma wpływ na to kilka czynników:

  • Nasi dystrybutorzy już sprzedają swoje produkty na Amazonie i nie możemy robić im konkurencji oficjalnie
  • Nie mamy odpowiedniej kadry specjalistów
  • Logistyka do tej pory ograniczała się do dostaw na terenie kraju
  • Koszty obsługi sprzedaży są za wysokie w porównaniu do ceny produktu

Te cztery punkty to najważniejsza blokada dla producenta, dystrybutora, a nawet i małej firmy handlowe. My mamy na to rozwiązanie!

Wraz z częścią naszych klientów stworzyliśmy i dopracowaliśmy przez lata system sprzedaży ich produktów przez nasze konto na Amazonie. Nie ma wpływu na to sezonowość oferty czy tymczasowa dostępność produktów szczególnie tych importowanych oraz wykonywanych na zamówienie.

Produkty sprzedajemy w 3 wariantach. Amazon Vendor, Amazon Seller przez FBA, Amazon Seller Dropshipping przez opcję wysyłki bezpośrednio z magazynu dostawcy. Ta ostatnia opcja jest dla wszystkich firmy, które oferują towaru na zamówienie oraz paczki gabarytowe jak opony, meble, klimatyzacje itp.

obsługa konta i sprzedaży na amazon

Zastanawiasz się od czego zacząć?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona koniecznie musisz się z nami skontaktować i podesłać nam listę produktów, które chcesz wprowadzić na Amazon.

W odpowiedzi otrzymasz od nas informacje odnośnie kosztów, marży oraz zasad współpracy. To naszym zadaniem będzie stworzenie infografik, copywriting ofert oraz tłumaczenie opisów na każdym dostępnym rynku sprzedaży.

Obecnie w Europie jest ich już 7, a to nie koniec ekspansji Amazona w Europie. Nie ma dla nas miejsc niedostępnych także jeżeli chodzi o rynki USA, Kanadę czy odległa Japonie. Tam też jesteśmy i możesz być ty.

Najważniejsze jest to, ze nie musisz martwić się o kurierów, umowy, zwroty wszystkim tym zajmujemy się my, tak samo jak promocja produktów.

Kwestie podatkowe i rozliczenia VAT również są po naszej stronie zgodnie z obowiązującymi przepisami w Niemczech, Francji, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i innych krajach Europejskich.

Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie paczki dla kuriera. Pod koniec miesiąca przygotujemy Ci raport ze sprzedaży, a ty wystawisz nam fakturę która opłacimy w ciągu 7 dni.

Tak w skrócie wygląda najprostsza ekspansja w kierunku klientów zagranicznych.

Jako jedyni posiadamy możliwość importu ofert z Allegro oraz większości dostępnych sklepów Internetowych. Nasi specjaliści korzystają z wyspecjalizowanego oprogramowania przygotowując dziesiątki ofert dziennie. Dzięki temu proces wprowadzenia produktów do sprzedaży trwa zazwyczaj od tygodnia do miesiąca czasu w zależności od asortymentu. Jest to najszybszy i najbardziej wydajny system do wystawiania ofert w oparciu o autorskie rozwiązanie.

Obecnie ilość miejsc jest ograniczona. Od początku roku 2021 ruszamy z nowa rekrutacja na nowym koncie, dlatego czym prędzej skontaktuj się z nami aby nie stracić miejsca.

Ilość miejsc zarezerwowanych: 4

Ilość miejsc dostępnych: 6

Stan na 30.11.2020 r.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!