Wczytywanie...

Szkolenie z obsługi portalu ebay lub Amazon

Chcesz rozpocząć sprzedaż zagranicą na dużą skalę i to zadanie powierzyć swoim pracownikom, którzy nie mają jeszcze o tym zielonego pojęcia? Idealnie sprawdzi się nasz pakiet szkolenia z obsługi ebay lub amazon wraz z praktycznymi przykładami w siedzibie Twojej firmy.

W ramach szkolenia otrzymujesz:

 • Otwarcie konta na eBay, PayPalu lub Amazonie wraz ze zniesieniem limitów przez naszym specjalistów.
 • Przygotowanie szablonu ofert eBay wraz z najnowszymi standardami pod urządzenia mobilne.
 • Audyt firmy, produktów, rynku oraz konkurencji na portalu

Przebieg szkolenia:

 1. Zapoznanie z panelem sprzedaży ebay w teorii oraz praktyce na Twoim koncie.
  W tym temacie omówimy wszystkie opcje konta, o których musisz wiedzieć, a także i te, które powinieneś wiedzieć. Dzięki temu w razie sytuacji kryzysowej będziesz mógł sam się odnaleźć lub skorzystać z naszej pomocy.
 2. Obsługa konsumenta w teorii oraz praktyce.
  Jak wygląda Panel, jak należy kontaktować się z klientami i utrzymywać z nimi najlepsze relacja, a także z pracownikami portalu. Po tym punkcie będziesz przygotowany na wszystko wraz ze zwrotami, reklamacjami i sporami, które będziesz w stanie wygrać.
 3. Ochrona konta.
  Dostałeś monit od portalu, że coś nie tak z twoim kontem, a nie wiesz jak to sprawdzić i poprawić statystyki? Po tej części szkolenia dowiesz się wszystkiego także jak podnieść swoje limity gdy pojawi się blokada oraz jak rozwiązać wynikające spory i zdjąć blokady.
 4. Przygotowanie ofert.
  Wrzucenie oferty nowej z najlepszymi zdjęciami nie jest gwarancją sukcesu, chyba że zrobisz to poprawnie od A od Z wraz z analizą konkurencji i przygotowanie infografiki.
 5. Pozycjonowanie ofert.
  Nawet opis napisany przez najlepszego pisarza oraz infografika przygotowana przez najwybitniejszego artystę nie da takich efektów jak pozycjonowanie ofert na portalu. To te działania są w stanie zwiększyć konwersje kilkukrotnie w niewielkim czasie. Pokażemy ci wszystkie metody, które stosujemy od dawna.
 6. Panel pytań
  Na pewno je będziesz miał, więc na wszystkie odpowiemy.

Czas trwanie szkolenia 6-8 h. Koszt 4999 zł netto + koszt dojazdu.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!